Online Slotlarla ilgili Sık Sorulan Sorular

Online slot oynamaya başlamak oldukça kolaydır. Aslında bu, başlamak için en kolay oyunlardan biri çünkü onlar hakkında fazla bir şey bilmenize gerek yok. Her durumda, slot makineleri sadece farklı makaraları, sıraları ve dönüşleri olan oyunlardır. Eskiden mekaniktiler, bu yüzden gerçek kaldıraçlar ve gerçek dönen kasnaklar vardı. Ancak günümüzde dijital bir dünya ve hepimiz dijitaliz.

Her durumda, çevrimiçi slot oynadığınızda, bir RNG (rastgele sayı üreteci) kullanan oyunlar oynuyorsunuz. Yani “Döndür”e bastığınızda ve başka hiçbir şey yapmadığınızda, içinde rastgele bir sayı alan bir program var ve bu sizin gerçek sonucunuz. Bu, tüm bu tuhaf ortamın döndüğü ve ışığın yalnızca ek etki için olduğu anlamına gelir. Döndür düğmesine basın, RNG işini bir saniyeden daha kısa sürede tamamlayacaktır.

Makaraların üzerinde semboller var ve oynamaya başladığınızda tüm bu sembollerin ne anlama geldiğini anlamak isteyeceksiniz. Ayrıca slot makinesinin bilgi sekmesini açabilir ve her bir sembolü ve amacını öğrenebilirsiniz. Yalnızca ana toplam kazancınızı sunan standart sembollere sahip olacaksınız, ancak çevrimiçi slotlarda ayrıca bir scatter sembolü ve bir wild sembolü var.

Scatter Sembolü

Bu, oynarken belirli bir ödül verecek benzersiz bir semboldür. Düşen scatter sembollerinin sayısına bağlı olarak, genellikle birkaç bedava dönüş olacaktır. En iyi yanı, ücretsiz döndürme bonusunun, yüksek dağılımlı ücretsiz döndürmeler sırasında yeniden tetiklenebilmesidir. Oldukça büyük bir kar elde etmenin eğlenceli bir yolu!

Wild Sembolü

Bunlar, makaradaki diğer herhangi bir sembol gibi davranabilecekleri gibi dikkat etmeniz gereken sembollerdir, ayrıca scatter sembolleri veya oynamak için diğer özel semboller gibi davranabilirler. Onları bir iskambil destesindeki Joker olarak düşünün. Wild sembolü diğer semboller gibi davranabilse de davranışı oyundan oyuna değişir. Bazı oyunlarda, wild’lar yalnızca belirli makaralarda görünürken, diğer oyunlarda wild, bir ikramiye kazanmasını tetikler. Her durumda, tam olarak nasıl çalışacağını öğrenmek için oynadığınız slotun kartını dikkatlice okumalısınız.

Slot Oyunu Varyansını Anlamak

Ancak, başlamadan önce, farklılıkları tartışmanın iyi olacağını düşünüyoruz. Sakin ol Tanrım, o kadar da zor değil. Hayır gerçekten, şuna bak. Slot makineleri için slot varyansını kullanan temelde iki tür vardır, bunu şöyle düşünebilirsiniz:

Düşük Varyanslı Slot Oyunları

Bu slotlar küçük ve tutarlı kazançlar için tasarlanmıştır. Muhtemelen burada yükseklere binmeyeceksin, ama hey, eğleneceksin çünkü zaferler gelecek.

Yüksek Varyanslı Slot Oyunları

Az önce söylediğimizin tam tersi. Bu durumda, kazanırsanız, muhtemelen oldukça büyük kazanacaksınız çünkü yüksek varyanslı slot makinelerinde daha az kazanç vardır, ancak bunlar daha büyüktür.

Çevrimiçi slotlar aslında alışmak oldukça kolaydır ve zaman geçirmenin harika bir yoludur. Sizlerde bu harika keyiften mahrum kalmak istemiyorsanız Betist sitesinde güvenilir bir şekilde online slot oyunları oynayabilirsiniz.